Całkiem ogólnie o Logistyce magazynowej

logistykaLogistyka magazynowa to branża która wciąż się rozwija na rynku Polskim jak i międzynarodowym. Coraz skuteczniejsze metody zarządzania i nowe technologie wykorzystywane chociażby w oprogramowaniu magazynowym sprzyjają dobrej organizacji i koordynacji pracy magazynu.

Dobrze działający magazyn i całe efektywne zaplecze logistyczne doskonale wpływają na rozwój całej firmy bez względu na to jaki charakter ma przedsiębiorstwo. Sprawnie zorganizowana logistyka nie przynosi strat , pełna kontrola procesów magazynowych , logistycznych i transportowych pozwala skupić się na innych działaniach mających na celu rozwój.

Przeprowadzimy dla Państwa również audyt operacyjny aby mogli Państwo zobaczyć co można poprawić, gdzie można zoptymalizować procesy a tym samym zmniejszyć koszty . Do tematu audytów powrócimy z pewnością szerzej opisując nasze działania.

Faza Pierwsza Magazynu : BUDUJEMY ( zaprojektujemy dla Państwa magazyn dostosowany do Państwa potrzeb)

Jednym z najważniejszych działań jest znalezienie działki pod budowę obiektu, następnie dostosowanie obiektu do Państwa preferencji. Wyposażymy obiekt również w regały, o czym również wspomnimy w kolejnych wpisach na blogu.